«Құқықтану» білім беру бағдарламасының түлектерімен кездесу

2022 жылдың 27 сәуірінде заң пәндері кафедрасында «Құқықтану» білім беру бағдарламасы студенттерінің (ЮК-18-01, ЮК-18-02, ЮТК-18-01 академиялық топтарында) дипломдық жұмыстарын алды ала қорғауы өтті. Студенттер жұмыс тақырыбы бойынша қысқаша баяндамалар мен презентациялар дайындады. Дипломдық жұмысты алдын ала қорғауды құрамында кафедра меңгерушісінің орынбасары К.С. Калдыбаев, PhD докторы Е.К. Даурембеков, аға оқытушы, з.ғ.м., Г.Е. Мусынова бар комиссия өткізді. Дипломдық жұмысты алдын ала қорғау барысында студенттерге ескертулер мен ұсыныстар берілді.

Сондай-ақ студенттер StrikePlagiarism жүйесіндегі плагиатқа дипломдық жұмысты тексеру процедурасының негізгі тұстарын атап өтті және оларды қызықтыратын барлық сұрақтарға жауап берді.