ӨЗАРА ТҮСІНІСТІК ТУРАЛЫ МЕМОРАНДУМ

2024 жылғы 25 сәуірде АҚШ,  Миссури штаты Университеті және А.Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институты арасында Ынтымақтастық мәселелері бойынша өзара түсіністік туралы меморандумға қол қойылды.

Меморандумға Миссури штаты Университетінің қоғаммен байланыс және жаһандық серіктестіктер жөніндегі вице-президенті Брэд Боденхаузен және А.Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институтының ректоры Амангелді Жақсылықұлы Исмаилов қол қойды

Ресми кездесуге Миссури штаты Университетінің Ағылшын тілі институтының оқытушыларды даярлау бағдарламасының директоры Дженнифер Джонсон, сонымен қатар Лондон Сандерленд Университетінің Академиялық даму (бағалау) орталығының лекторы, PhD доктор Тео Аммари қатысты.