Жастар ісі жөніндегі комитеттің көшбасшыларына арналған Teambuilding

2021 жылдың 11 ақпанында Жастар ісі жөніндегі комитеттің төрағасы Шакенова Айнұр Жастар ісі жөніндегі комитеттің жаңартылған құрамына арналған «Команда құру» Team building өткізді. Кездесу барысында 1-курс студенттерін біріктіруге арналған түрлі конкурстар ұйымдастырылды. Студенттік өзін-өзі басқарудың жаңа көшбасшылары өзін жоғары деңгейде көрсетті, Team building кезеңдерін ұйымдастыруға және қатысуға белсенді қатысты. Студенттер өздерін талқылауда, конкурстарда, эстафеталарда белсенді көрсетті, сұрақтар қойды және үздіксіз қарым-қатынасты қолдады. Сонымен қатар белсенділер «Karaoke-KDM» байқауына қатысып, өздерінің жаңа достарына вокалдық қабілеттерін көрсетті.

Студенттердің пікірінше, олар бір-бірін жақсырақ біліп, өздерін ұжымның бір бөлігі сияқты сезінді, ұялуды жеңе білді, көптеген студенттер өз таланттарын ашты.

ЖІК-тің жаңа құрамы алғашқы минуттан бастап online/offline іс-шараларды өткізу үшін жауапкершілікті өз мойнына алуға, жаңа клубтар мен үйірмелер ашуға бастама білдіруге дайындығын айтты.