«Жастар сыбайлас жемқорлыққа қарсы» зияткерлік ойыны

2022 жылғы 24-25 қарашада Еуразия гуманитарлық институтының жастар ісі жөніндегі комитеті, Студенттер Парламенті және «Саналы ұрпақ» студенттік сыбайлас жемқорлыққа қарсы клубы Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Астана қаласы бойынша Департаментімен және Астана қаласы Полиция департаментінің есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасымен бірлесіп ЕАГИ студенттері арасында «Жастар сыбайлас жемқорлыққа қарсы» зияткерлік ойынын өткізді. Зияткерлік ойын қорытындысы бойынша орындар келесідей бөлінді:

Қазақ лигасында:

1 орын – «Әділет» командасы («Шетел тілі: екі шетел тілі» ББ-сы);
2 орын – «Сұңқар» командасы («Құқықтану» ББ-сы).

Орыс лигасында:

1 орын – «Жеңіс» командасы («Құқықтану» ББ-сы);
2 орын – «Елтаңба» командасы (Жастар ісі жөніндегі комитет).

Барлық жеңімпаздар мен жүлдегерлерге, сондай-ақ зияткерлік ойынды ұйымдастырушыларға – ЖІК төрағасы, Студенттер Парламентінің Президенті Әйгерім Әбілдинаға (ЮК-19-01 академиялық тобы) және «Саналы ұрпақ» студенттік сыбайлас жемқорлыққа қарсы клубының төрағасы Ғани Сәлімжуаровқа (ЮР-20-01 академиялық тобы) Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Астана қаласы бойынша Департаментінің грамоталары мен алғыс хаттары және Астана қаласы Полиция департаментінің есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасының сыйлықтары тапсырылды.

Алдағы уақытта жеңістер тілейміз!