«Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» республикалық Конкурсының II кезеңіне қатысуға ұсыным беру туралы А.Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институты комиссиясының шешімі

А.Қ. Құсайынов атындағы Еуразия гуманитарлық институтының «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» республикалық Конкурсының II кезеңіне қатысуға үміткерлерді іріктеу жөніндегі комиссиясы сараптама тобының қорытындысымен және қоса берілген құжаттармен танысып, «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» республикалық Конкурсының II кезеңіне қатысуға ұсыну туралы шешім қабылдады:

1. Педагогика кафедрасының меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты, профессор Нурбану Токеновна Ныгыманованы;
  2. Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының меңгерушісі, философия докторы (PhD), доцент Аслан Есемканович Алимбаевты.