2022 жылғы 3 желтоқсанда педагогика кафедрасының аға оқытушысы Балтабаева А.Т. жетекшілігімен  6В01303 – «Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі» және 6В01606 – «Тарих» білім беру бағдарламасы (БО-19-01, БО-22-01 және Т-221-01 тобының студенттері)  Астана қаласы әкімдігінің жанындағы «Қоғамдық келісім»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан халқы Қалалық Ассамблеясының «Аналар кеңесі» ұйымдастырған шеберлік сағатқа  қатысып,  қазақ халқының ұлттық ата-баба қолөнері саласында білім алуға, кілем бұйымдарын жасауға, оның бірі «Текемет» қолөнерімен танысып және студенттер болашақта  өз бизнесін нөлден дамыту туралы гранттар туралы ақпарат ала алды. Педагогика кафедрасының студенттері Хабар және 24 KZ телеарнасына сұхбат беріп, өздерінің шеберлік сағаттан  алған әсерімен бөлісті.